|
Hehe mówicie, że Wisła ściągnęła dwóch napastników i kadra z przodu zamknięta, można tak powiedzieć, ale jakiej klasy są to napastnicy?
W sumie źle nie jest sprowadzamy byłego piłkarza AC Milan czy Bayernu Monachium, czy też gracza który wystąpi na Olimpiadzie he na papierze wygląda to imponująco
Sarkazm
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|