Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57449
Stary 27.06.2012, 11:22
Hehe mówicie, że Wisła ściągnęła dwóch napastników i kadra z przodu zamknięta, można tak powiedzieć, ale jakiej klasy są to napastnicy?
W sumie źle nie jest sprowadzamy byłego piłkarza AC Milan czy Bayernu Monachium, czy też gracza który wystąpi na Olimpiadzie he na papierze wygląda to imponująco

Sarkazm
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując