Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57446
Stary 27.06.2012, 11:11
Mały miał umiejętności, aby być czołową postacią w Wiśle, ale taką nie był, a na pewno nie w zeszłym sezonie. Myślę, że ten wyjazd jest korzystny dla wszystkich. Dla Patryka, bo przy odrobinie szczęścia może zmądrzeje? Może jestem naiwny, ale wierze w to, że jak nie będzie miał tam taryfy ulgowej to dotrze do niego, że jest profesjonalnym graczem i pewnie zachowania nie mają prawa bytu. Dla Wisły, bo zarobi, jeśli te kwoty są prawdziwe, już za samo wypożyczenie kasę bardzo dobrą biorąc pod uwagę jego niedawne wybryki. Ciekawi mnie inna sprawa - co z tą kasą będzie? Nie widzę innej opcji jak zakup jego zastępstwa...
Odpowiedz cytując