Pablo84 napisał(a):

|
Moglibyscie już sobie dać spokój z tymi rozważaniami "co by było gdyby" w 1939?Założcie sobie "temat wojskowy" czy "historyczny" bo rozmywacie to, co aktualnie dzieje się w Polsce- a dzieje się sporo.
|
dokładnie, załóżcie oddzielny wątek.
a tymczasem ...
Prawo i Sprawiedliwość złożyło w Sejmie dwa projekty ustaw zakazujące in vitro. Partia argumentuje, że metoda ta jest ryzykowna i stosuje się ją kosztem ludzkich zarodków. Jeden z projektów za stosowanie in vitro przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.
Niech to powiedzą w twarz ludziom, którzy mają słabe wyniki badań i jedyną ich szansą na własne dziecko jest in vitro. Niech Piecha zacznie im pieprzyc o naprotechnologii, gdy ich wyniki nie dają szans przy patrzeniu w kalendarzyk. Gwarantuje, że walka o krzyż to była przy tym pikuś.
ciemnogród. dramat. dzięki Ci Panie, że rządzą mądrzejsi.