Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
57443
27.06.2012, 10:52
Szkoda, ale cóż takie życie. Trzeba mieć kasę na sprowadzenie kolejnego szrotu z zagranicy i na zapłacenie rocznego kontraktu dla pewnych darmozjadów. Ci co chcą stawiać pomniki Jaliensowi, czy innemu Kirmowi na pewno się ucieszą.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK