Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57443
Stary 27.06.2012, 10:52
Szkoda, ale cóż takie życie. Trzeba mieć kasę na sprowadzenie kolejnego szrotu z zagranicy i na zapłacenie rocznego kontraktu dla pewnych darmozjadów. Ci co chcą stawiać pomniki Jaliensowi, czy innemu Kirmowi na pewno się ucieszą.
Odpowiedz cytując