|
Jak to możliwe, że popielniczka pękła na pół ? Nie paliłem, nie kiepowałem, nie było w niej żaru. Miał ktoś taki przypadek albo potrafi mi wyjaśnić w jaki sposób to mogło się stać?
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|