Zwierze napisał(a):

No tak, to o to chodziło. No to jak, w mediach trąbią, ze autostrady oddane na Euro.Minister Nowak melduje "wykonane" a tu "zamkniete odcinki autostrady" bo nie skończone ? Na Euro autostrady miały byc curva oddane, żeby z zachodu można było dostać się na Ukrainę. A tu nie ma ani jednej autostrady, którą przez Polske można dojechac do kraju współorganizatora ME. I to jest normalne ? Ile lat minęło od ogłoszenia że Polska wspólnie z Ukrainą zorganizują ME. Za to mamy odcineczki kończace się gdzieś w polu.
Jeden z przykładów:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...stoi,id,t.html