Gwiaździsty napisał(a):

|
za Rzeszowem 1 ofiara śmiertelna, druga w szpitalu bo dwóch młodzieńców uwierzyło w bajki Tuska o oddanych autostradach i przejechało sie jej odcinkiem, spadajac w przepaśc gdy sie ona nagle zakonczyła.
|
Ja rozumiem, że jesteśmy na nie, ale przynajmniej byś napisał jak było na prawdę. Z twojego newsa wynika, że ktoś jechał sobie autostradą i nagle mu się droga skończyła, spadł z wiaduktu. Prawda jest taka, że dwie osoby nie żyją a trzecia jest w szpitalu bo 3 ww chłopaków wymyśliło sobie, że sprawdzą jakie osiągi ma BMW jednego z nich. Żeby było śmieszniej wjechali na odcinek zamknięty autostrady która jeszcze nie jest ukończona.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...SZOW/120629645