|
Jeśli już mówimy o autostradach to nalezy pamiętać, że na Euro miały być wybudowane autostrady i obwodnice a nie jakieś odcineczki autostradopodobne, często nie połaczone ze sobą. Jesteśmy nadal krajem przez, który do dzisiaj nie mozna przejechać autostradą od jednej naszej granicy do drugiej !. A miała być pełna przejezdnosć z Europy na Ukrainę.
Tylko wczoraj z pokazanych w TV newsach o autostradach: Otwierany z wielką pompą przez ministra Nowaka odcinek pod Gdańskiem w dwóch miejscach już sie zapadł, za Rzeszowem 1 ofiara śmiertelna, druga w szpitalu bo dwóch młodzieńców uwierzyło w bajki Tuska o oddanych autostradach i przejechało sie jej odcinkiem, spadajac w przepaśc gdy sie ona nagle zakonczyła.
|