Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57435
Stary 26.06.2012, 23:47
nie wiem czy było, na temat Chrapka

Kolejarz Stróże napisał(a):
Sam piłkarz deklarował chęć kontynuowania swojej przygody z naszą drużyną, ale po okresie wypożyczenia musiał wrócić do Krakowa, a tam w ciągu trzech tygodni ma się wyjaśnić czy znajdzie się w kadrze pierwszego zespołu. W przeciwnym wypadku mamy zapewnienie o naszym pierwszeństwie w pozyskaniu go na najbliższy sezon
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując