nie wiem czy było, na temat Chrapka
Kolejarz Stróże napisał(a):
|
Sam piłkarz deklarował chęć kontynuowania swojej przygody z naszą drużyną, ale po okresie wypożyczenia musiał wrócić do Krakowa, a tam w ciągu trzech tygodni ma się wyjaśnić czy znajdzie się w kadrze pierwszego zespołu. W przeciwnym wypadku mamy zapewnienie o naszym pierwszeństwie w pozyskaniu go na najbliższy sezon
|