Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14170
Stary 26.06.2012, 21:57
To akurat Wojciechowski zrobił...


edit: co do Sikorskiego, jeśli przychodzi jako uzupełnienie kadry to OK, lepszy on, niż jakiś no name z testów. Ale jeśli ma grać w pierwszym, to naprawdę, dramat.
Odpowiedz cytując