bridgeburner napisał(a):

Powrót ikony współczesnej Wisły
33 letniego stopera (Zewlakow jest 3 lata starszy!), zawodnika który w zeszlym sezonie na wyzszym poziomie rozgegrał 32 mecze w ty 6m w LM jest błędem
A ściagniecie 25 letniego napastnika,który przez 2 sezony w Ekstraklasie strzelil 6 goli a w życiu rozegrał 42 mecze na poziome wyzszym niz 4 liga oraz zasłynał z nietrafiania z metra na pusta bramke jest pozytywem
Kur...a alez ja czasów dożyłem
|
Powrót innej takiej ikony okazał się porażką...
Jestem zwolennikiem budowania zespołu na wzór Borussi Dortmund, czyli opartego na zdolnych zawodnikach w wieku 22-27 lat. Ambitnych, ktorych celem jest wygrywanie zawsze, a więc MP i dalsze na europejskich arenach. Natomiast Głowa już zdobywał MP, grywał na fajnych stadionach... Innymi słowy nie chcę ikon! Chcę wojowników!
Dla mnie Sikorski ma solidne wyszkolenie (5 lat w Bayernie M.) i chce coś w piłce osiagnąć.