|
Biorąc pod uwagę, że każdego dużego sponsora, którego mieliśmy kasowano nad odgórnie?
Era nie przedłużyła kontraktu, bo pojawiła się "Orange Ekstraklasa"
Tyskie nie przedłużyło kontraktu, bo wszędzie w okół się mówiło o tym, że Żywiec zostanie sponsorem tytularnym ekstraklasy.
BAH skasowany przez ustawę hazardową.
|