Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3192
Stary 26.06.2012, 20:46
Biorąc pod uwagę, że każdego dużego sponsora, którego mieliśmy kasowano nad odgórnie?

Era nie przedłużyła kontraktu, bo pojawiła się "Orange Ekstraklasa"
Tyskie nie przedłużyło kontraktu, bo wszędzie w okół się mówiło o tym, że Żywiec zostanie sponsorem tytularnym ekstraklasy.
BAH skasowany przez ustawę hazardową.
.
Odpowiedz cytując