Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1788
Stary 26.06.2012, 19:19
Czy powiedział prawdę czy nie, to inna sprawa. Chodzi mi o to że jako wiceprezes, ba pracownik klubu nie powinien wynosić takich spraw a jeszcze tym bardziej osobistych opinii na łamach mediów. I nie chodzi mi konkretnie o Maora ale o każdego innego piłkarza czy pracownika klubu.
Takie wypowiedzi świadczą również o kłopotach komunikacyjnych wewnątrz klubu...
Odpowiedz cytując