|
Czy powiedział prawdę czy nie, to inna sprawa. Chodzi mi o to że jako wiceprezes, ba pracownik klubu nie powinien wynosić takich spraw a jeszcze tym bardziej osobistych opinii na łamach mediów. I nie chodzi mi konkretnie o Maora ale o każdego innego piłkarza czy pracownika klubu.
Takie wypowiedzi świadczą również o kłopotach komunikacyjnych wewnątrz klubu...
|