|
Szuka. Jasne. Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do tematu szukania sponsora przez naszą kadrę zarządzającą klubem. Jeśli nie znaleźli sponsora w chyba najbardziej dogodnym momencie czyli grze w el LM a poźniej grupie LE to śmiem wątpić abyśmy pozyskali teraz po zakończeniu sezonu tak nisko jakiegoś znaczącego sponsora który wyłoży satysfakcjonującą sume (i na tyle wysoką by BC uznał ją za lepszą opcję niż darmową reklamę TF). No ale może zdarzy się cud i zagości wkońcu jakieś nowe logo na naszych trykotach...
|