Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57429
Stary 26.06.2012, 15:07
Dwaliszwili to chyba marzenie ściętej głowy. Owszem, piłkarz naprawdę dobry (jak na polską ekstraklasę - świetny), ale Dahan wygląda teraz na takiego, co raczej chce swoich piłkarzy trzymać z dala od Wisły.

Odejście Małeckiego jest podobno przesądzone, więc trzeba mieć nadzieję, że kogoś dobrego na jego miejsce ściągną. Mnie osobiście odpowiadałby Kupisz, ale za mniejsze pieniądze. Ewentualnie... Quioto nagle stanie się skrzydłowym.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując