Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18008
Stary 26.06.2012, 15:01
abruzzi napisał(a):Wyświetl post
Za Kaczyńskiego to nawet porządnie autostrady nie potrafili wybudować, a i łosi nie było...
No toś się odciął . Ostry jak "brzytwa Oleksy" .