Edson napisał(a):

|
Czy będzie dobry transfer to można będzie ocenić w grudniu, a nie teraz. Paradoksalnie piłkarze z beznadziejnymi referencjami mają lepiej niż ci gloryfikowani przez media. Taki Sikorski jak będzie marnował 10 setek na mecz nikogo nie zdziwi, natomiast w przeciwnym wypadku jego postawa może wywołać pozytywne zaskoczenie. Wszystko jest kwestią aklimatyzacji i radzenia sobie z presją.
|
Myślę, że ktokolwiek nie przyjdzie, a będzie predysponowany do gry na lewej obronie już będzie sukcesem. Od tylu lat nie grał u nas na lewej obronie żaden gracz przeznaczony do tej pomocy. Przecież najczęściej mielismy tam lewego pomocnika (Brozek, Paljic) lub defensywnego (Diaz)