Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
abruzzi
Member
Od: 01.2007
Offline
#
18007
26.06.2012, 14:38
wislak68
napisał(a):
I jeszcze o autostradach.
http://niezalezna.pl/30369-nowe-drogi-juz-sie-sypia
Okazuje się że tym razem projektantów zaskoczył ... łoś.
Za Kaczyńskiego to nawet porządnie autostrady nie potrafili wybudować, a i łosi nie było...
abruzzi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abruzzi
Znajdź inne posty napisane przez abruzzi