Wyświetl pojedynczy post
abruzzi
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18007
Stary 26.06.2012, 14:38
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze o autostradach.
http://niezalezna.pl/30369-nowe-drogi-juz-sie-sypia
Okazuje się że tym razem projektantów zaskoczył ... łoś.
Za Kaczyńskiego to nawet porządnie autostrady nie potrafili wybudować, a i łosi nie było...