Dzimi napisał(a):

Podsumowując, do tej pory odeszli:
- Kurto
- Lamey
- Diaz
- Palic
- Nunez
- Jirsak
- Biton
+ można zaliczyć Jaliensa do tej puli
Przyszli
- Miśkiewicz
- Głowacki
- Sikorski
- Burliga (powrót)
Kogoś pominąłem? Jeśli nie, to generalnie odeszło 5 w miarę klasowych piłkarzy (Diaz, Palic, Nunez, Jirsak, Biton), przyszedł jeden klasowy (Głowacki).
|
To są przeciętni piłkarze lub bardzo słabi. Paljić to skrzydłowy czy boczny obrońca? Ani tu, ani tu bez rewelacji. Jirsak strasznie niestabilna forma choć potencjał jakiś miał. Nunez racja, klasowy aktor. Biton tu się zgodzę, chociaż trochę wad miał. Diaz średniak.
Jedynie Bitona mi z tamtych piłkarzy żal. Głowacki jest lepszy od każdego z pozostałych. Przyszedł Miśkiewicz, który prezentuje się ciekawie i chyba będzie miał większe szanse niż Kurto. Przyszedł Quioto, który być może okaże się idealnym napastnikiem do gry w parze z Genkovem. Przyszedł Chrapek, który zastąpi Nuneza. Przyszedł Burliga, który gorszy od Paljicia czy Diaza na boku obrony nie będzie. Jak dla mnie status quo pod względem sportowym, widoczna zmiana jest za to pewnie w budżecie płacowym (nie zdziwiłbym się jakby to było ponad 1 mln euro/sezon oszczędności).