Też nie ma co za bardzo lamentować nad Sikorskim będzie zapewne zmienikiem Quioto czy Gankova, przy obecnym budżecie za mały pieniądz taki rezerwowicz w sam raz.
Mały może nas opuścić:
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...hirsporu_.html
Dzimi napisał(a):

|
generalnie odeszło 5 w miarę klasowych piłkarzy (Diaz, Palic, Nunez, Jirsak, Biton), przyszedł jeden klasowy (Głowacki).
|


