Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57424
Stary 26.06.2012, 14:08
Też nie ma co za bardzo lamentować nad Sikorskim będzie zapewne zmienikiem Quioto czy Gankova, przy obecnym budżecie za mały pieniądz taki rezerwowicz w sam raz.

Mały może nas opuścić: http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...hirsporu_.html

Dzimi napisał(a):Wyświetl post
generalnie odeszło 5 w miarę klasowych piłkarzy (Diaz, Palic, Nunez, Jirsak, Biton), przyszedł jeden klasowy (Głowacki).
Ostatnio edytowane przez silver03 : 26.06.2012 o godz. 14:12.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując