|
bonaventura jesli myslisz ze Lucas bedzie zmiennikiem Meliksona to ....grubo. Chłopak jeszcze nawet nie liznął seniorskiej piłki, ma 16 lat i ma byc zmiennikiem motorka Wisły? Słabo.
Jeśli zaliczy w meczu ligowym chociazby kilka minut to bedzie już duzo.
Probierz sobie teraz skompletował słaby zespól bo takie trenować lubi. I w Sikorskiego wierze, po tym co powiedział o Nim Pep.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|