Szpen napisał(a):

|
poczytaj ostatni wywiad z Jarkiem
|
Ostatni to pojęcie bardzo względne

. Chodzi Ci o: GP, Uważam Rze czy może jeszcze coś innego

Najlepiej gdybyś dał jakiś link. Ze swojej strony, gwoli ostrzeżenia (abyś za jakiś czas nie musiał wycofywać się ze swoich śmichów-chichów na temat Kępy) zapodaję Ci link o tym jak to Kępa (i cała SP) nagle polubiła ministra Gowina (i "konserwatywną frakcję" w PO):
http://niezalezna.pl/30333-cicha-koa...ej-polski-z-po