Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
88tajfun
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
685
26.06.2012, 13:46
Był ktoś ostatnio w Strefie Piwa na Kazimierzu? Jak cenowo to wszystko wygląda?
88tajfun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 88tajfun
Znajdź inne posty napisane przez 88tajfun