Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57418
Stary 26.06.2012, 13:09
Podsumowując, do tej pory odeszli:
- Kurto
- Lamey
- Diaz
- Palic
- Nunez
- Jirsak
- Biton
+ można zaliczyć Jaliensa do tej puli

Przyszli
- Miśkiewicz
- Głowacki
- Sikorski
- Burliga (powrót)

Kogoś pominąłem? Jeśli nie, to generalnie odeszło 5 w miarę klasowych piłkarzy (Diaz, Palic, Nunez, Jirsak, Biton), przyszedł jeden klasowy (Głowacki).
Odpowiedz cytując