Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57415
Stary 26.06.2012, 12:30
westersyl napisał(a):Wyświetl post
(...)
Jaka krytyka, przecież napisałem, że możemy za rok zostać MP



FK Budućnost - Śląsk
Ruch - Birkirkara/Metalurg Skopje
Metalurgs/La Fiorita - Legia
Lech/Żetysu


Zaraz zobaczymy po raz kolejny jaka ta liga jest mocna. Myślę, że każdy polski klub ma duże szanse... odpaść.

Choć dla mnie wystarczy sam fakt, że taki Lech będzie się tłukł jakieś 100km od granicy z Chinami... a w nagrodę (o ile wygra) pojedzie być może do Azerbejdżanu... oczywiście to wszystko w ramach Ligi Europejskiej Tak, jesteśmy mocni jak cholera.
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.06.2012 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując