westersyl napisał(a):

Jaka krytyka, przecież napisałem, że możemy za rok zostać MP
FK Budućnost - Śląsk
Ruch - Birkirkara/Metalurg Skopje
Metalurgs/La Fiorita - Legia
Lech/Żetysu
Zaraz zobaczymy
po raz kolejny jaka ta liga jest mocna. Myślę, że każdy polski klub ma duże szanse... odpaść.
Choć dla mnie wystarczy sam fakt, że taki Lech będzie się tłukł jakieś 100km od granicy z Chinami... a w nagrodę (o ile wygra) pojedzie być może do Azerbejdżanu... oczywiście to wszystko w ramach Ligi Europejskiej

Tak, jesteśmy mocni jak cholera.