Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57413
Stary 26.06.2012, 12:17
Równie mogę stworzyć teorie że Legia to drużyna na spadek bo przegrała z Lechią, a Saganowski na Łazienkowskiej trafił w poprzeczkę i ŁKS był mometamii dużo lepszy.

Mogę również stworzyć teorie, że będziemy mistrzem bo zmiażdżyliśmy Sląska we Wrocławiu, a w Krakowie nie chcieliśmy im strzelić gola.
Podziwiam ludzi jak techris, którzy są zarejestrowani tylko po to aby rzucać prowokacyjne hasła i krytykować wszystko co pozytywne, trzeba być naprawdę zakompleksionym człowiekiem aby takie coś robić.
Odpowiedz cytując