Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14159
Stary 26.06.2012, 11:24
Z tym Saidim, GDYBY to wezcie pod uwage, ze dla niego Cracovia to poprostu klub, ktory zaraz po odejsciu bedzie mial w dupie jak kazdy inny.
Odpowiedz cytując