Drozd napisał(a):

|
Wojny by nie było, ale pojawiłaby się szerzej świadomość czym jest Rosja. A może nie tyle Rosja co jej władze, bo nikt nie uwierzy że to była jakaś samowolka.
|
Ej tam... a sprawa Katynia? Przecież według przez pewien czas kursującej, rosyjskiej wersji, bylo to przestepstwo polegające na przekroczeniu uprawnień, a nie jakies ludobójstwo czy zbrodnia wojenna. Stąd przedawnienie.