Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2213
Stary 26.06.2012, 11:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wojny by nie było, ale pojawiłaby się szerzej świadomość czym jest Rosja. A może nie tyle Rosja co jej władze, bo nikt nie uwierzy że to była jakaś samowolka.
Ej tam... a sprawa Katynia? Przecież według przez pewien czas kursującej, rosyjskiej wersji, bylo to przestepstwo polegające na przekroczeniu uprawnień, a nie jakies ludobójstwo czy zbrodnia wojenna. Stąd przedawnienie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując