haldir_sgn napisał(a):

|
My nie jesteśmy fanami Legii, a skoro Ty nie dostrzegasz różnicy pomiędzy sąsiadką a Lechem to masz duży problem z głową. W Anglii np nie dochodzi do transferów na linii MU a Liverpoolem. nie dochodzi i koniec i kropka. Więc nie widze powodów dla których zawodnik pasiastych miałby do nas trafić, zwłaszcza, że jest zwykłym przeciętniakiem.
|
Moją głowe zostaw w spokoju. W Anglii może i nie dochodzi do takich transferów między United i Liverpool ale Sol Campbell już z Tottenhamu przeszedł do Arsenalu. Ibrahimović grał w Interze, gdzie teraz gra? Figo gdzie przeszedł z Barcelony?