Revolver napisał(a):

|
Pisałem to już wczoraj, potrzebujemy skrzydłowego. Obojętnie jakim systemem będzie grał Probierz, obojętnie jak ustawi drużynę, to do cholery mając w składzie tylko Ilieva i Kirma zostawia sobie zajebiście małe pole manewru.
|
Obu widziałbym w środku pola. Iliev jako podwieszony napastnik, Kirm jako taki typowy środkowy pomocnik. Nie przypominają tych dawnych skrzydłowych. Można oczywiście dać szanse Pułce, czy Szewczykowi, ale to jak gra w Totka.