|
Mysle ze takie wypozyczenie byloby dobre dla obydwu stron i dla Wisly i dla Maleckiego. Co do Jacka Bednarza aka Łysy to bedziemy go mogli oceniac dopiero po sezonie, nie teraz. Takie nastaly czasy ze Wisla musi zaciskac pasa i nie moze sobie pozwolic na drogie transfery stad tacy zawodnicy jak Sikorski. Pamietajcie ze zostala z nim podpisana umowa tylko na rok wiec jak bedzie gral tak jak w Polonii to go poprostu wyrzuca, wiec musi sie chlopak troche postarac bo skonczy w Polonii Bytom w takim tempie, ja jednak odziwo mam co do niego duze nadzieje.
|