Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57405
Stary 26.06.2012, 10:33
Bardzo dobrze, niech Małecki ucieka za granicę. On tutaj zrobił więcej złego niż dobrego. Bez żalu można go pożegnać.

I jeżeli to co piszą pismaki to prawda, to na Małeckim możemy zarobić podwójną kasę. Jeśli kwota z wypożyczenia pójdzie w całości na transfer Kupisza, to nie widzę przeszkód by taki transfer przeprowadzić. Po rocznym wypożyczeniu albo Małecki będzie dalej naszym piłkarzem, albo zostanie sprzedany i solidna dawka gotówki trafi na nasze konto. Dobry ruch.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 26.06.2012 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując