Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57404
Stary 26.06.2012, 10:31
borys napisał(a):Wyświetl post
Malecki do Turcji?
Kupisz do Wisly?

Oby.
Taka opcja nie byłaby wcale na ten moment zła. Natomiast po prostu szkoda mi tego, jak potoczyła się ostatnio kariera Małego. Mówiąc prozaicznie, serce tego kolesia naprawdę biło dla Wisły, mógł zostać tu jedną z legend.

Swoją drogą, ciekawe od kiedy Bednarz wiedział o tej opcji, bo jeszcze wczoraj na konferencji zamykał kadrę. Tak, wiem, mówił, że "mogą pojawić się interesujące oferty" ,ale jego PR zaczyna przypominać ten ze Związku Radzieckiego - klimat jakiejś dziwnej konspiracji, niejasności i utajniania wszystkiego.

Pisałem to już wczoraj, potrzebujemy skrzydłowego. Obojętnie jakim systemem będzie grał Probierz, obojętnie jak ustawi drużynę, to do cholery mając w składzie tylko Ilieva i Kirma zostawia sobie zajebiście małe pole manewru.
Odpowiedz cytując