Romuald napisał(a):

Kupisz za Małeckiego ? dobry żart [..............]
Niech juz Malecki zostanie przepracuje przygotowania i wróci do najlepszej dyspozycji.
|
Z Małeckim to nie jest tylko problem formy piłkarskiej ... u niego jeszcze się nie ukształtowały pewne płaty mózgu .....
Kupisz rzeczywiście byłby lepszy ale masz racje .... brak przesłanek mówiących o tym ze mamy do dyspozycji kasę na taki konkretny transfer