Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57402
Stary 26.06.2012, 10:14
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Kupisz za Małeckiego ? dobry żart [..............]
Niech juz Malecki zostanie przepracuje przygotowania i wróci do najlepszej dyspozycji.
Z Małeckim to nie jest tylko problem formy piłkarskiej ... u niego jeszcze się nie ukształtowały pewne płaty mózgu .....
Kupisz rzeczywiście byłby lepszy ale masz racje .... brak przesłanek mówiących o tym ze mamy do dyspozycji kasę na taki konkretny transfer
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując