|
co tak płaczecie nad transferm Sikorskiego ? a zobaczcie kogo nasz najgroźniejszy rywal Legia sprowadziła -34 letniego Saganowskiego a w zimie odeszli Rybus,Borysiuk i niedoceniany Komorowski.Śląsk i Lech też wielkich pieniędzy na zakup nowych zawodników nie przeznaczył.Z Poloni wszyscy odchodzą .....takie czasy.....
|