Chyba
jeden z pierwszych wywiadów z Danielem Sikorskim jako piłkarzem Wisły.
Cytat:
- Wie pan, że kibice Wisły w zdecydowanej większości nie są zadowoleni z pana transferu?
- Wiem. Wisła chce i musi walczyć o mistrzostwo i chcę jej w tym pomóc. Zrobię wszystko, żeby dojść do odpowiedniej formy i dołożyć swoją cegiełkę do spodziewanych sukcesów. Raz może to być 90 minut, innym razem tylko 10. Zawsze będę się starał. Postaram się zostawić w Wiśle dobre wspomnienia po sobie. Pozostaje mi grać tak jak wiosną ubiegłego roku, gdy z Górnikiem Zabrze wygrałem na Reymonta 2:0 i strzeliłem jednego z goli. Wtedy będzie dobrze.
|