Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2211
Stary 25.06.2012, 22:51
labtec napisał(a):Wyświetl post
ja .......ę..... kolejny który wierzy w stalowe sosny (..)
jak ja się cieszę, że Wy nigdy nie dojdziecie do władzy
Ależ oni już doszli do władzy! I rządzą w najlepsze już drugą kadencję. Tak więc nie wiem, skąd ta radość?

AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ryży nie chciał pomocy Jankesów,trzy razy mu ją oferowali (zdjęcia satelitarne) i odmówił.Nie wiem co by sie stało gdyby przyjął te zdjęcia a na nich ewidentnie że to nie był wypadek.....Możemy sobie tylko gdybac co by sie dalej działo.....
No i co, myślisz że by była wojna? Bez jaj, nikomu by to nie było na rękę. Władze rosyjskie znalazłyby jakichś kozłów ofiarnych wśród wojskowych, powiedzieliby, że ci zorganizowali zamach na własną rękę, może wydaliby ich pod naciskiem opinii publicznej Polsce albo i samodzielnie osądzili. Dla zachodu sprawa byłaby załatwiona, bo nikomu nie są dzisiaj na rękę wojny z Ruskimi.
Aczkolwiek, gdyby komuś w amerykańskiej administracji wymarzyła się wojenka, to czemu nie? Całkiem fajny casus belli.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 25.06.2012 o godz. 23:00.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując