|
Właśnie słuchałem tego kawałka, to ten najnowszy chyba jest ale w ogóle mi nie podszedł. Dla mnie Legia ma kilka lepszych, chociażby te z czasów otwartej wojny z ITI. Problem jest tylko taki, że u nas tworzy 1 osoba, a dla innych klubów jest ich więcej.
Może warto zrobić np. nie tylko Wiślacki projekt, ale projekt TKWM?
|