labtec napisał(a):

ja .......ę..... kolejny który wierzy w stalowe sosny i zamach na Prezydenta - który był nikim w świecie polityki .
jak ja się cieszę, że Wy nigdy nie dojdziecie do władzy
|
Uświadomię Cię bo widze, że mam do czynienia z młodym, wykształconym z dużego miasta. W pancerną brzozę, czołową i głowną wersję "wypadku" z raportu Millera wierzą miłośnicy ryżego magika z Sopotu, Geniusza Karpat i Słońca Peru, panimajesz ? Np. Szpenio, AS82.