Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57388
Stary 25.06.2012, 22:02
ale w Wiśle przeciez Sikorski nie ma robić za gwiazdę, nie został też kupiony. Niewiele tracimy, pewno nie dostal wielkiego kontraktu, Bednarz lubi motywacyjne. Jako zapchajdziura bedzie dobry. Wystarczy wiele po nim nie oczekiwac i dojdzie sie do wniosku ze to nie taki zly transfer.
Odpowiedz cytując