labtec napisał(a):

ja .......ę..... kolejny który wierzy w stalowe sosny i zamach na Prezydenta - który był nikim w świecie polityki .
jak ja się cieszę, że Wy nigdy nie dojdziecie do władzy
|
Najlepsze jest to, że połowa lemingów uważa, że "pancerna brzoza" to kolejna z teori spiskowych Macierewicza..a nie ironiczne określenie ostatecznych wniosków komisji Millera..Niezłe ogłupienie panuje w tym narodzie..