|
a ja się zapytam kim ....a jest Daniel Sikorski? co on osiagnal, zagral jeden sezon w Gorniku Zabrze, strzelil 6 bramek, bardzo wiele jak na napastnika media juz z niego gwiazde zrobily, glupi Jozek dal sie nabrac i kupil go i pokazal na co go stac w Poloni
w Polsce wystarczy jedna dobra runda i juz sie jest gwiazda ;/
z takimi pilkarzami to my daleko nie zajdziemy, ale czeego mozna oczekiwac po Bednarzu
|