Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57386
Stary 25.06.2012, 21:46
Grantar napisał(a):
Następny "kibic" Wisły.
Sorki ale nie kumam takiej postawy.
Ok Bednarz Be, Basałaj Be Probierz Be .... ale Wisła to Wisła.
Użyłem zbyt trudnych słów?
Z (i tak słabej) kadry pozbyliśmy się zawodnika, który dał nam sporo punktów. Na jego miejsce ściągnęliśmy wiadomo kogo. Odejmij sobie punkty które mieliśmy dzięki golom Bitona i zobacz gdzie ląduje Wisła.

Napisałem więc, że mam nadzieję na uniknięcie przykrego scenariusza walki o utrzymanie (to chyba był ten trudny fragment, ale teraz wytłuściłem Ci to co najważniejsze więc jakoś powinieneś sobie poradzić).

Wisła to Wisła? Sorry, mistrzu, za nazwę i historię nikt nam nie przyzna dodatkowych punktów. Pora zejść na ziemię.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.06.2012 o godz. 21:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując