Grantar napisał(a):
Następny "kibic" Wisły.
Sorki ale nie kumam takiej postawy.
Ok Bednarz Be, Basałaj Be Probierz Be .... ale Wisła to Wisła.
|
Użyłem zbyt trudnych słów?
Z (i tak słabej) kadry pozbyliśmy się zawodnika, który dał nam sporo punktów. Na jego miejsce ściągnęliśmy wiadomo kogo. Odejmij sobie punkty które mieliśmy dzięki golom Bitona i zobacz gdzie ląduje Wisła.
Napisałem więc, że
mam nadzieję na uniknięcie przykrego scenariusza walki o utrzymanie (to chyba był ten trudny fragment, ale teraz wytłuściłem Ci to co najważniejsze więc jakoś powinieneś sobie poradzić).
Wisła to Wisła? Sorry, mistrzu, za nazwę i historię nikt nam nie przyzna dodatkowych punktów. Pora zejść na ziemię.