Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 25.06.2012, 21:16
Dla Smudy sukcesem jest to, że nie dostawaliśmy piątki/szóstki z tyłu w każdym meczu, a do remisu z Rosją wracał jakbyśmy wygrali z Hiszpanią, więc na co my liczyliśmy myśląc o awansie
Odpowiedz cytując