|
Jeszcze LO i kadra zamknięta. ho ho! To poszaleliśmy na rynku transferowym. Tak skąpej kadry w erze TF chyba jeszcze nie było.
Wiadomo, wszystko wyjdzie na boisku, ale na dzień dzisiejszy wygląda to bardzo biednie. Miśkiewicz raczej ma być rezerwowym, a Quioto i Sikorski to loteria. Daniel w formie z Zabrza przydałby nam się i pomógłby zespołowi, a w formie z Warszawy jedynie zajmowałby miejsce w kadrze. Z dotychczasowych transferów w sumie tylko od Głowackiego można oczekiwać gry na sensownym poziomie.
|