Grantar napisał(a):

1. Jak skomentujecie fakt że Kew Jaliens nie chce zrezygnować z umowy z Wisłą ?
Taki dobry zawodnik niechciany w klubie chce w nim zostać ...
Jakoś profesjonalne kluby zachodnie nie biją się o niego ?.
2. Tak naprawdę z zawodników robiących różnicę straciliśmy tylko Bitona, który robił tą róznicę tylko pół sezonu.
Nie panikujmy więc.
3 Transfery niepewne, jeśli nie wypalą Probierz i Bednarz polecą.
|
Ad.1
A kto by mu zapewnił roczne wakacje podczas których zarobiłby 400 tys. euro za nic nie robienie?