Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57381
Stary 25.06.2012, 21:12
Grantar napisał(a):Wyświetl post
1. Jak skomentujecie fakt że Kew Jaliens nie chce zrezygnować z umowy z Wisłą ?
Taki dobry zawodnik niechciany w klubie chce w nim zostać ...
Jakoś profesjonalne kluby zachodnie nie biją się o niego ?.

2. Tak naprawdę z zawodników robiących różnicę straciliśmy tylko Bitona, który robił tą róznicę tylko pół sezonu.
Nie panikujmy więc.

3 Transfery niepewne, jeśli nie wypalą Probierz i Bednarz polecą.
Ad.1
A kto by mu zapewnił roczne wakacje podczas których zarobiłby 400 tys. euro za nic nie robienie?
Odpowiedz cytując