Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 25.06.2012, 20:34
Pio jak zwykle na swoim dobrym poziomie, propsy.

Ja ostatnio przesłuchałem pare kawałków kibicowskich różnych ekip i powiem wam, że w ostatnim czasie jak u nas tylko Pio coś tworzy, tak np. taka Polonia Bytom ma zajebiste 2 kawałki:
http://www.youtube.com/watch?v=wSTVtoEPZg0
http://www.youtube.com/watch?v=QyqOPgtkRgg
Ogólnie z tego co widzę to w Bytomiu w .... mają kibicowskich kawałków. U nas też tego jest sporo, ale wiekszość stare. Szkoda żę upadł ten projekt o nagraniu płyty bo brakuje czegoś takiego.
Odpowiedz cytując