Krakus! napisał(a):

|
Zna ktoś stronę gdzie można porozmawiać z obcokrajowcami żeby poduczyć się j. angielskiego ?
|
a nie próbowałeś jakiegoś czatu na onecie.pl wp.pl czy interii.pl i pokoju obcokrajowcy, polonia za granica czy coś tkaiego ?
bo jest niby czat roulette ( czyli czatowa ruletka ) i polega to na tym, że odpalasz kamerkę internetową i losuje Ci system jakaś przypadkową osobę. Z brazylii, indii, albo z czech - jak to w ruletce, nie wiesz kto Ci się trafi.
No i rozmawiasz o czym chcesz, do tego widząc tę osobę ( coś jak skype ).