Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25749
Stary 25.06.2012, 20:19
Krakus! napisał(a):Wyświetl post
Zna ktoś stronę gdzie można porozmawiać z obcokrajowcami żeby poduczyć się j. angielskiego ?
a nie próbowałeś jakiegoś czatu na onecie.pl wp.pl czy interii.pl i pokoju obcokrajowcy, polonia za granica czy coś tkaiego ?


bo jest niby czat roulette ( czyli czatowa ruletka ) i polega to na tym, że odpalasz kamerkę internetową i losuje Ci system jakaś przypadkową osobę. Z brazylii, indii, albo z czech - jak to w ruletce, nie wiesz kto Ci się trafi.


No i rozmawiasz o czym chcesz, do tego widząc tę osobę ( coś jak skype ).
Odpowiedz cytując