thechris napisał(a):

Gadam dziś z kumplem, gość, który czasem mnie wyciąga na stadion no i generalnie jest obeznany w temacie. Zagaduję go piłkarskie sprawy, akurat nic nie słyszał jeszcze:
- Wiesz kogo Wisła zakontraktowała?
- Kogo?
- Daniela Sikorskiego...
- A kto to k...a jest Daniel Sikorski?
- Piłkarz z rezerw Polonii Wa-wa...
- Nie kojarzę typa... Brzmi jak nazwisko nowego masażysty...
- Nie no... wcześniej grał coś tam w Górniku.
- Aaaa... Faktycznie, był taki... ale wstyd z takimi transferami...
|
Urzekła mnie Twoja historia...