Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
25748
25.06.2012, 20:09
Zna ktoś stronę gdzie można porozmawiać z obcokrajowcami żeby poduczyć się j. angielskiego ?
@ labtec dzięki
Ostatnio edytowane przez Krakus! : 26.06.2012 o godz. 20:40.
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!